BUJ

Kas ir PICK-FREE?

PICK-FREE ir portāls, kurā apvienojas dalīšanās un saņemšanas prieks, jo mēs ticam, ka ne viss slēpjas pirkšanā un pārdošanā vien, kā arī mēs vēlamies padarīt mantu un pakalpojumu atdošanas un saņemšanas pieredzi pēc iespējas ērtāku un pieejamāku.

Šis ir portāls, kurā lietotāji no visas pasaules bez maksas var ievietot sludinājumus par dalīšanos ar savām mantām, pārtiku un bezmaksas pakalpojumiem, kā arī atrast, iegūt un apskatīt sev noderīgas mantas un pakalpojumus.

PICK-FREE ir portāls, kas ļauj lietotājam patstāvīgi un bez maksas izvietot un atrast dažādus bezmaksas piedāvājumus. Sludinājuma ievietotājs ir atbildīgs par sludinājuma saturu un informācijas patiesumu, kā arī par intelektuālā īpašuma tiesību ievērošanu.

Esmu nosūtījis ziņojumu administrācijai, bet neesmu saņēmis atbildi.

Ja jums ir jautājumi, ierosinājumi vai nepieciešama konsultācija, portāla administrācija jūs laipni uzklausīs rakstveida formā. Administrācijas atbilde var prasīt zināmu laiku, tomēr apņemamies sniegt atbildes uz visiem iesūtītajiem ziņojumiem.

Kā es varu sazināties ar portāla PICK-FREE administrāciju?

Ar portāla PICK-FREE administrāciju var sazināties, rakstot uz e-pastu: info@pick-free.com

Cik ilgi sludinājums ir aktīvs?

Ievietojot sludinājumu, tas automātiski tiek publicēts uz nedēļu ilgu termiņu, taču jūs varat norādīt arī citu sludinājuma termiņu. Tāpat jūs varat pagarināt sludinājuma termiņu par 3 dienām, nedēļu vai divām nedēļām, kā arī apzīmēt sludinājumu ar statusu “REZERVĒTS”.

Sludinājums ir aktīvs, kamēr attiecīgā manta vai pakalpojums ir pieejams. Pēc tam, kad esat vienojies par tā atdošanu vai pakalpojuma sniegšanu, varat to atzīmēt ar “REZERVĒTS”. Ja darījums bijis veiksmīgs, varat sludinājumu izdzēst vai arī atstāt aktīvu līdz termiņa beigām. Neaktīvie sludinājumi tiks saglabāti jūsu profilā, sadaļā “MANI PIEDĀVĀJUMI”.

Vai es varu ziņot par citu lietotāju pārkāpumiem?

Ja esat pamanījis kādus pārkāpumus (sludinājuma saturs, kas neatbilst noteikumiem, lietotājs, kas neievēro portāla noteikumus), lūdzam par to ziņot mums, rakstot uz e-pastu: info@pick-free.com

Portāla administrācija izskata katru šādu ziņojumu un, ja tiek konstatēts pārkāpums, rīkojas atbilstoši portāla noteikumiem.

Kādus sludinājumus PICK-FREE administrācija dzēš?

PICK-FREE administrācija dzēš sludinājumus, kuru saturs neatbilst PICK-FREE lietošanas noteikumiem.

Tiek dzēsti sludinājumi, kas pārkāpj normatīvo aktu prasības, kas ir aizliegti saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kuriem piemērojamas īpašas reklāmas prasības, bet tādas nav ievērotas, ja sludinājuma saturs ir nepatiess, diskriminējošs, ļaunprātīgs vai pretlikumīgs, ja sludinājums ietver reklāmu par aizliegtām precēm vai pakalpojumiem, kā arī ja tas satur informāciju par aizliegtām precēm vai pakalpojumiem.

Tiks izskatīts ikviens sludinājums, par kuru tiek saņemts ziņojums no kāda portāla lietotāja.

Kā es varu iegūt kādu mantu vai pakalpojumu?

Meklējiet mantas un pakalpojumus, kas jūs interesē (meklējiet kartē pēc atrašanās vietas vai pēc attiecīgās kategorijas), atrodiet sevi interesējošo un nosūtiet atdevējam ziņu.

Vienojies par mantas vai pakalpojuma saņemšanas iespējām, laiku un vietu.

Saņemiet sev nepieciešamo mantu vai pakalpojumu.

Kāds ir ieteicamais sludinājuma saturs?

Publicētajam sludinājuma saturam jābūt skaidram un saprotamam, saistītam ar piedāvāto lietu vai pakalpojumu. Pievienotajai fotogrāfijai jābūt atbilstošai sludinājuma saturam un jāattēlo piedāvātā manta vai pakalpojums. Ievietojot sludinājumu, jāaizpilda visi prasītie lauki, lai sniegtu precīzu priekšstatu par piedāvāto lietu vai pakalpojumu.

Kā es varu atdot sev piederošu lietu vai piedāvāt pakalpojumu?

Izveidojiet savu lietotāja profilu.

Nofotografējiet atdodamās mantas un bez maksas ievietojiet sludinājumu ar piedāvājuma aprakstu savā profilā.

Izvēlieties sev ērtāko saziņas veidu (e-pasts, tālrunis, WhatsApp)

Saņemiet interesentu pieteikumus sev izvēlētajā formā.

Vienojieties ar mantas vai pakalpojuma saņēmēju par ērtāko mantas atdošanas vai pakalpojuma piedāvāšanas vietu un laiku.

Vai reģistrēšanās portālā ir bez maksas?

Jā, privātpersonām reģistrēšanās un sludinājumu ievietošana, mantu un pakalpojumu meklēšana ir bez maksas.

Juridiskām personām tiek piemērota maksa par PoP-Up eventu izveidošanu.

Esmu aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli. Ko man darīt?

Noklikšķiniet uz “Aizmirsi paroli”, un jūs uzreiz savā e-pastā saņemsiet nepieciešamo informāciju.